Sanni säväyttää tulipuvussa - "valmis vetelee tanhun jos toisenkin"

Akkujaan lataillut laulaja on taas valmiina valtaamaan lavat.
Laulaja Sannin kesään on kuulunut Suomen suurimpien festareiden kiertämistä niin esiintyjänä kuin yleisönkin seassa. Kiireiltään hän on ehtinyt myös lomamatkalle kultansa Shirlyn kanssa.
Viikon taukoa pitänyt Sanni on taas valmiina seuraaviin keikkoihinsa, ja uhkuu tyylikästä esiintymisintoa. Instagramiin julkaisemassa kuvassa Sanni näkyy show-valmiudessa yllään räväkkä liekkikuvioinen puku.
- Jjja huomenna taas lähetään! huikkaa lauluintoinen Sanni kuvatekstissä.
Hän kertoo lepäilleensä ja palautuneensa kuluneen viikon aikana tylsistymiseen asti, ja toteaa olevansa nyt valmis purkamaan energiaa.
Sanni ja Shirly pakenivat Suomen kesää tulikuumaan Espanjaan - majoittuvat ökyhotellissa!
- Mun palautuminen on koostunu pitkistä unista, pk-lenkeistä, hieronnasta, kotona kokkailusta, koirille jonnin joutavien höpöttelystä ja Mix with the masters -videoiden kattomisesta niin koomisia aikoja putkeen et voidaan puhua jo ihan sohvaperunoinnista, Sanni tunnustaa sapattiviikkonsa sisällöstä.
Lepo on tullut tarpeeseen, sillä Sannia odottaa kahden päivän keikkaputki.
- Nyt mä oon hyvinkin valmis vetelee tanhun jos toisenkin, Sanni hehkuttaa.