Paparazzi iski: näin kaunis VilleGallen Rebecca-rakas on – yhteiskuvat!

VilleGalle ja Rebecca Yeboah ovat pitäneet seurustelustaan matalaa profiilia.
Mainos
Mainos päättyy
Räppiduon JVG:n toisen puoliskon VilleGallen, 29, ja tanssija-malli Rebecca Yeboahin, 19, romanssihuhut saivat uutta vahvistusta, kun pari rentoutui vuoden alkajaisiksi Persianlahden rannalla Arabiemiraateissa sijaitsevassa luksuskaupunki Dubaissa. 
Suomeen he palasivat toissaviikon tiistaina.
Ylimääräistä huomiota välttääkseen VilleGalle ja Rebecca saapuivat tuloaulaan parinkymmenen metrin ”hajuraon” turvin. Lentoaseman ulkopuolella he kuitenkin nousivat samaan taksiin.
Rebecca lohkaisi tuloaulaan saapuessaan kuvaajalle valloittavan hymyn. 
Rebecca on tuttu entuudestaan räppäri Sini Sabotagen taustalaulajana, jossa hän on villinnyt muun muassa kissanaisena.
Mainos
Mainos päättyy
Sini Sabotage keikkailee seksikkään tuplaajan kanssa - huh, mikä kissanainen!
Reissultaan VilleGalle ja Rebecca päivittivät kuulumisia sosiaalisen median kanavilleen. He olivat Seiskan tietojen mukaan majoittautuneet viiden tähden Sofitel The Palm Dubai Resort & Spa -hotellikompleksiin, jonka yhteydessä oleva tenniskenttä pääsi myös VilleGallen ja Rebeccan testiin.
 

Huolipois ?️‍♀️?

Kuva, jonka PME (@vikidivillegalle) julkaisi

VilleGallen tyylinäyte.

 

Aina välillä pitää matkustaa maailman ääriin, että muistaa miten ihana paikka koti on ❣

Kuva, jonka Rebekka! (@yeboyah) julkaisi

Rebeccan tennislook tihkui seksiä.

Urheilurientojen vastapainona VilleGalle ja Rebecca keskittyivät lomallaan allasalueella loikoiluun. Dubain paahtava helle teki myös VilleGallelle tepposet, sillä hän onnistui polttamaan nenänsä auringossa.

Vain elämää -tähti unohti aurinkovoiteen - nenä paloi kunnolla!
– Turakainen kuittaa! VilleGalle vitsaili Instagramiin lisäämänsä kuvan ohessa.
Mainos
Mainos päättyy
Ladataan