
Ohhoh, kohulaulaja Tauski on täysin sekaisin rakkaudesta nuoreen ja hemaisevaan Juliaan: Imeliä hempeilypäivityksiä ja lempeä tihkuva yhteiskuva - katso!
Seiska kertoi aiemmin, että kohulaulaja Tauno ”Tauski” Peltonen on löytänyt rinnalleen itseään huomattavasti nuoremman venäläiskaunottaren Julian. Uusi tyttöystävä myös työskentelee Tauskin faniklubissa ja kiertää mukana keikoilla myymässä Tauskin fanituotteita.
Viime päivinä Tauski on sosiaalisen median perusteella vaikuttanut olevan suorastaan sekaisin rakkaudesta. Yhden vuorokauden aikana Tauski on julkaissut peräti neljä eri ällöttävän imelää rakkauspäivitystä.
Kuvateksteissä Tauski hehkuttaa rakastaan sydänemojien kera. Tauski on myös vaihtanut omaksi Facebook-profiilikuvakseen kuvan rakkaastaan.