Nyt lavalla irrottelee lateksinen Erika Vikman – sai lahjaksi pepputapin ja ruoskan!

Nyt lavalla irrottelee lateksinen Erika Vikman – sai lahjaksi pepputapin ja ruoskan!

Erika Vikman sai Oulun-keikkamatkallaan alan liikkeestä lateksiasuunsa sopivan dominalahjan.

Mainos
Mainos päättyy

Erika Vikman, 30, on luonut urallaan itsensä uudestaan kiltistä tangokuningattaresta erotiikalla leikitteleväksi poptähdeksi. Toissa päivänä (ke 15.11.) hän nousikin Silja Serenaden lavalle lateksiasussaan villitsemään laivakansaa.

Instagram-tilillään poppari julkaisi eilen (to 16.11.) tyylikkään kuvasarjan itsestään laivalla. Kuvatekstissä hän kiittää Silja Serenadea edellispäivän keikastaan ja ihastelee ihanaa yleisöä.

Julkaisemassaan dokumenttimaisessa kuvassarjassa Erika juhlii laivan käytävillä korkeakorkoisissa vinyylisaappaissaan sekä läpikuultavasta mesh-kankaasta ja lateksista kootussa asussaan.

Erika Vikman esitteli kainalokarvojaan kiperän pulman kanssa

Mainos
Mainos päättyy

Kuvissa hänet nähdään sekä laivan takahuoneessa että julkisissa tiloissa kuin myös hytissään rakasta hauvaansa paijaamassa.

Vauhdikkaat kuvat on ottanut ennenkin Erikaa kuvannut janakkalalainen valokuvaaja Nea Ahtiainen, jonka Insta-seuraajiin kuuluvat Erikan lisäksi esimerkiksi Suvi Teräsniska ja Seksikäs-Suklaa.

Domina-lahja Oulun-matkalla.

Tänään perjantaina (17.11.) Erika vielä julkaisi iloisena kuvan 24 tuntia näkyvissä tarinoissaan, jossa näkyy kaulapanta, lyhyt monihaarainen ruoska, pieni hieromasauva sekä kristallikoristeella varustettu pepputappi.

Erika kertoo käväisseensä oululaisessa erotiikkaliikkeessä, josta hänen matkaansa lähti väleineitä mukaan.

– He antoi mulle aika syntisen paketin mukaan, Erika kirjoittaa kuvassa.

Mainos
Mainos päättyy

Erika Vikman mykistää leopardibikineissä

Selityksen loppuun hän on lisännyt mustan sydämen. Päätteeksi popkunigatar vielä kehuu kaupan hyvää henkilökuntaa ja laajaa valikoimaa.

Erika esiintyy tänään Oulussa Pikkujoulu Piknikissä ja huomenna lauantaina myöskin pikkujouluteemalla Jyväskylässä.

Mainos
Mainos päättyy
Ladataan
Nyt lavalla irrottelee lateksinen Erika Vikman – sai lahjaksi pepputapin ja ruoskan!