No vau! Amanda Harkimo juhlii näyttävästi 33-vuotissynttäreitään luksuspuitteissa

Amanda Harkimo suuntasi synttäreinään Tallinnaan.
Mediapersoona ja dj Amanda Harkimo täyttää tänään torstaina (30.11.) 33 vuotta.
Arkistovideo: Viiniä ja viihdettä: Tuntematon mies yritti tunkeutua Amandan kotiin
Syntymäpäiväsankari Amanda Harkimo juhlii näyttävänä merkkipäiväänsä Tallinnassa. Amanda julkaisi kuvapäivityksen:
– It’s my BIRTHDAYYYY!!!! Amanda fiilisteli Instagramissa.
Julkaisuunsa kaunotar on liittänyt 10 kuvaa vuoden varrelta.
Synttärisankari odotti jo viikko sitten Tallinnan-reissua.
– Viikon päästä mul on synttärit ja mä lähen pikku tyttöporukalla Tallinnaan viettää sitä koska siellä on 30.11-03.12 Euroopan ENSIMMÄINEN NAISILLE suunnattu pokerifestari! Queens of Tallin Naisten pokerifestari järjestetään Hilton Tallinn Parkissa, joka on ihan mun favorite hotelli Tallinnassa. Mekot päälle ja menoks vähä gamblaa!!!!
Amanda Harkimo yllätti pelitaidoillaan: satojen eurojen voittopotti!
Luksusta huoneessa
Torstaina Amanda pääsikin jo juhlatunnelmiin.
– Synttärit alkaa samppanjalla ja hyvällä seuralla, hän päivitti somevideollaan kuvaten Taittinger-pulloa ja naisseuruetta.
Amanda iloitsi myös luksushuoneessaan viiden tähden hotellissa Tallinnassa.
– Ai että synttärisankari saapuu. Mitä kaikkee mä oon saanut. Oi että! Ei oo todellista. Oh my god, mitä lahjoja, hän iloitsi huomaten yllätyksiä huoneessaan.
Sohvapöydällä oli lahjoja ja kuohuvaa. Myös toinen pöytä oli katettu näyttävästi.
– Sit tääl on kakkuu ja viinii ja... oh my god, mitkä näkymät, Amanda kuvaa Instagramin tarinoissaan kiertäen majoituspaikkaa.
Luksusmaisemat ja huoneen tarjoamat varustelut Amanda tiivistää:
– Kyllä kelpaa tulla pelaamaan pokeria.
Amanda on aiemminkin menestynyt pokeripöydässä Tallinnassa. Syyskuussa hän tienasi Texas Hold'em -turnauksesta mojovan summan.
– Olin kahdestasadasta pelaajasta kolmastoista. Voittosumma oli viiden sadan paremmalla puolella, Amanda iloitsi tuolloin Seiskalle.
Tällaisen jäynän Hjallis teki Amanda Harkimolle: ”Lensin pää edellä mereen”
Amanda Harkimo paljasti kansainvälisessä pokeriturnauksessa haaveensa: "OIisi kiva..."