Näyttelijä Maria Kuusiluoma: Elän jatkuvassa univajeessa

Maria Kuusiluoma, 53, suorastaan säteilee iloa ja itsevarmuutta. Näyttelijän toissakeväinen avioero ja irti päästäminen on loppusuoralla, ja elämänmuutos on tuonut mukanaan vain hyvää.
Maria Kuusiluoma eron jälkeen: Löysin itseni uudestaan
Kiirettä ja töitä riittää. Näyttelijä nauraakin sydämellisesti, kun häneltä tiedustelee rakkausrintaman tämänhetkisistä kuulumisista.
– Tein töitä viime yönä kahteen asti, ja kymmentä vaille kuusi heräsin, koska piti laittaa lapsille aamiaista. Nyt on niin vähän vapaa-aikaa, ettei seurustelemaan vain pysty.

Näyttelijä Maria Kuusiluoman miesjahti kuumenee – tähän Tinderin käyttö tyssäsi
Pään tyynyyn painaminen vain neljäksi tunniksi kuulostaa hurjalta, ja Maria myöntääkin nukkuvansa aivan liian vähän.
– Kutonen alkaa olla sellainen maksimi, mutta eihän se riitä. Elän jatkuvassa univajeessa, hän huokaa.
Tilaa Seiska tästä!
Oletko jo tilaaja? Lue tuoreimman Seiskan digilehti lomakkeella.