Mitä tapahtui indonesialaisen pesulan takahuoneen patjalla? Elina Tervo avautuu seksuaalisesta ahdistelustaan hieronnassa: "Koplas joka puolelta" - katso video!

Elina Tervo Barcelonassa
Mainos
Mainos päättyy

Fitness-kisoissakin menestynyt ex-missi Elina Tervo kiertää nykyään ympäri maailmaa. Kaunottaren reissaamista seurataan YouTubessa julkaistavassa Wanderers of The World -matkailuohjelmassa.

Elina Tervo sai oman matkailusarjan – reissaa vuoden ympäri maailmaa: Olisi kivaa, jos vaikka mies löytyisi!

Matkailuohjelmansa tuoreimmassa jaksossa Elina vierailee Indonesiassa ja tutustuu Batur-tulivuoreen. Samalla hän kertoo ystävänsä kanssa kohtaamastaan hämmentävästä hierontakokemuksesta.

- Pesulan takahuoneessa oli semmonen patja. Sit ne sano, et joo, siihen alasti molemmat makaamaan, Elina selittää.

Puolitoista tuntia kestävän hieronnan hinta oli tytöiltä yhteensä 10 euroa.

Mainos
Mainos päättyy

- Ensimmäisenä kun mä menin siihen makaamaan (...) se mamma oli silleen, että "Really nice body" (suom. todella kiva vartalo) ja läppäs mua pyllylle sillee "and big ass!" (ja iso takapuoli) Ja sit alko (...naurua...) sellanen "sexual harassment" (seksuaalinen ahdistelu)... Se nuorempi mimmi oli koko ajan silleen, et "you have very sexy body" (sulla on todella seksikäs vartalo), "nice ass" (hyvä pylly), "nice tits" (hyvät tissit) ja sit se vähän koplas joka puolelta salaa. Se oli ihan varmaan lepakko. Sit mä olin vaan, et en mä välitä, ihan sama, jos se nyt saa tällasen ensikertakokemuksen, niin fine mulle, kaunotar päivittelee.

Katso Elinan koko kertomus alta.

Mainos
Mainos päättyy
Ladataan