Kuin rokkitähti! Renny Harlin keräsi yllättävän fanijoukon Cannesissa

Renny ja Johanna Harlinin Cannesin matka alkoi lupaavasti.
Elokuvaohjaaja Renny Harlin ja Johanna-vaimonsa ovat rantautuneet onnistuneesti Ranskan Cannesiin osallistuakseen vuotuisille filmifestivaaleille.
Johanna otti vetovastuun perheen aktiivisesta somettamisesta ja jo innokkaasti viinilasin kanssa aurinkorannikolla poseeraava Johanna ikuisti myös pariskunnan matkan tähänastiset huippuhetket Cannesin kentältä.
Johanna iloitsi väenpaljoudesta, kun kansainvälisesti työskentelevä ohjaaja pääsi kentällä jakamaan nimikirjoituksia ja poseeraamaan yhteiskuviin. Renny näytti keräävään ympärilleen varsinkin miespuolisia, jo varttuneeseen ikään ehtineitä miehiä.

– Renny on rokkitähti, Johanna kirjoitti englanniksi huutomerkkien kera Instagram-tarinaansa.
Seuraavaksi Johanna merkitsi itsensä filmifestivaaleille, vaikka kuvassa näkyikin rantaterassin pöytä. Roseeta ja rauhaa aurinkorannikolla , Johanna jatkoi tänään tunnelmointia kuvapostauksella, tällä kertaa ranskaksi.