
Käärijän salattu suhde paljastui – kuvat Seiskassa
Viisusankari on seurustellut alle vuoden todella viehättävän vaaleaverikön kanssa.
Käärijä eli Jere Pöyhönen, 29, surffaa parhaillaan megasuosionsa aallonharjalla. Harva kuitenkaan tietää, että muusikon uskollisin fani löytyy kotisohvalta.
– Käärijä on seurustellut alle vuoden todella viehättävän vaaleaverikön kanssa. Lasten parissa työskentelevä nainen on erittäin mukava ja maanläheinen ihminen, Seiskalle luonnehditaan.
Känniläinen teki Käärijän ökyautolle todella vastenmielisen tempun - kuva!
Rakastavaiset ovat muuttaneet maaliskuussa avoliittoon. Käärijä ei vielä tuolloin ollut yhtä ilmiömäisen suosittu kuin nyt, mutta rakas oli tuttu näky artistin keikoilla.
Kun Käärijä löi läpi Euroviisuissa, rakas ilmeisesti hätkähti miehensä saamaa huomiota. Kaunotar muun muassa muutti Instagram-tilinsä yksityiseksi.

Vau! Tällaisella ökyautolla Käärijä huristelee - kuva!
Osaa sanat ulkoa
Sunnuntaina hän ilmestyi Louhela Jam -tapahtumaan Vantaalle kannustamaan miestään.
Seiskan paparazzi havaitsi, että kaunotar osasi kaikki Käärijän kappaleet ulkona. Nainen lauloi vapautuneesti biisien tahdissa.
Käärijä villitsi kotikaupungissaan: "Aika sanattomaksi vetää"
Vaaleaverikkö innostui myös ottamaan selfieitä kesken esityksen. Tuolloin paljastui, että hänellä on kännykän suojakuoren alla valokuva Käärijästä. Valokuva saattoi hyvinkin olla Malediiveilta, jossa kaksikko oli viikon mittaisella lemmenlomalla.
Kaunotar huomasi, että häntä kuvattiin lähietäisyydeltä. Se ei tuntunut häntä haittaavan, sillä hän poseerasi hymyillen kuvaajalle.
Lue lisää ja katso kuvat tuoreimmasta Seiskasta!