Intiimit kuvat! Erika Vikman ilman housuja

Laulaja kertoo, mikä häntä pelottaa.
Laulaja Erika Vikman, 31, jännittää viikonloppua.
Lauantaina (8.2.) UMK-finaalissa esiintyvä Erika Vikman valmistautuu parhaillaan h-hetkeen, jonka lopputulos ratkaisee, kuka edustaa suomalaisia toukokuussa Euroviisuissa Sveitsissä.
Erika julkaisi intiimit kuvat kylpyhuoneesta, jossa hän poseeraa Ich Komme -tektillä varustettu paita päällään ilman housuja. Otoksissa hänellä on lämpörullat etuhiuksissaan ja sähköhammasharja kädessään. Jälkimmäisessä kuvassa hän istuu vessanpytyn päällä.
– Eniten mua pelottaa se et puen vahingos tän paidan mun esitykseen ku tää on nii cozy, Erika toteaa kuvatekstissään.
Katso molemmat kuvat klikkaamalla oletuskuvan oikealla puolella olevaa hakasta.
Vanhemmat paikalle
Erika on aiemmin kertonut, että hänen Ich Komme -biisissä valta otetaan itselle, ja kaikki seksuaalisuuteen liittyvä on henkilön omissa käsissä, eikä nautinnon tulisi olla tabu.
Hän on myös Uuden musiikin kilpailun ennakkosuosikki. Erika kuitenkin muistuttaa somekanavallaan, että lopullisen valinnan tekevät katsojat ja finaalilähetyksen äänet ratkaisevat.
– Tuleeko joku Tampereelle kattoon finaalii muuta ku mun vanhemmat? hän jännitti julkaisussaan.
UMK25-finaali 8. helmikuuta Ylen kanavilla.