Iina Kuustonen löysi uuden rakkaan – kuvat Seiskassa!

Iina Kuustonen löysi uuden rakkaan – kuvat Seiskassa!

Seurustelevalla parilla on yhteistä työhistoriaa jo vuodelta 2018.

Mainos
Mainos päättyy

Menestyselokuvista ja -sarjoista tutun Iina Kuustosen, 39, rakkauselämässä tapahtui yllättävä käänne viime kesänä, kun hän erosi muusikko Sebastian Rejmanista, 45.

Parin suhde kesti seitsemän vuotta, ja heillä on kaksi alle kouluikäistä lasta.

Iinan elämässä ovat puhaltaneet uudet tuulet kuukausia. Lähipiiristä tihkuneiden tietojen mukaan Iina on ollut jo pitkään elokuvaohjaaja Antti Lahtisen, 45, kanssa.

– Iinalla ja Antilla oli teerenpeliä jo alkuvuodesta. Pamela Tolan elokuvan enskaribileissä tammikuussa he jo olivat läheisissä tunnelmissa, mutta vain kourallinen alan ihmisistä tiesi suhteesta, Seiskalle kerrotaan.

Mainos
Mainos päättyy
Iinan entinen puoliso on näyttelijä Sebastian Rejman. Seitsemän vuoden suhteesta parilla on kaksi lasta.
Iinan entinen puoliso on näyttelijä Sebastian Rejman. Seitsemän vuoden suhteesta parilla on kaksi lasta.

Huh, mikä voimanpesä! Iina Kuustonen rehkii salilla: "200 kg jalkaprässi"

Uusi suhde oli myös Antille tervetullut asia. Hän erosi toissa vuonna julkkispukusuunnittelija Ninni Lahtisesta. Ex-parilla on yhteinen lapsi.

Seurustelevalla parilla on yhteistä työhistoriaa jo vuodelta 2018, kun molemmat työskentelivät Syke-sarjassa.

Iina Kuustonen näyttää mallia lomailuun

Antin ammattitaitoa pidetään arvossa elokuva-alalla. Purjehtimista intohimoisesti harrastavan ohjaajan toistaiseksi suurimpana työnä pidetään Tolkien-elokuvaa ohjaamista Dome Karukosken kanssa.

Katso Iinan ja Antin yhteiskuva tuoreimmasta Seiskasta!

Mainos
Mainos päättyy
Ladataan