Häävieraasta tulikin sulhanen! Helmikuussa avioituvan Maisa Torpan ja it-rakkaan kohusuhde eteni salamavauhtia!

Maisa Torpan suhde eteni nopeasti.
Mainos
Mainos päättyy

Seiskan saamien tietojen mukaan kohukaunotar Maisa Torppa, 28, aikoo mennä ensi kuussa naimisiin it-rakkaansa Mikon kanssa.

Salahäät! Kohukaunotar Maisa Torppa naimisiin it-rakkaansa kanssa!

Maisan häät Jari-Matin kanssa peruuntuivat, mutta Mikon kanssa ne näyttävät nyt pian toteutuvan.
Maisan häät Jari-Matin kanssa peruuntuivat, mutta Mikon kanssa ne näyttävät nyt pian toteutuvan.

Maisan ja Mikon suhde on edennyt salamavauhtia. Pari ryhtyi salasuhteeseen viime keväänä. Syyskuussa pari vielä väitti olevansa vain hyviä ystäviä, ja Maisan mukaan Mikko oli hyvä ystävä myös rallitähti Jari-Matti Latvalan kanssa.

Kosinta lemmenlomalla Bangkokissa! Maisa Torppa sai it-rakkaaltaan valkokultaisen kihlasormuksen!

Mainos
Mainos päättyy

Mikon piti osallistua myös Maisan ja Jari-Matin häihin, mutta nyt kävinkin niin, että häävieraasta tuli itsestään morsiamen sulhanen. Paljastui myös, että Jari-Matti ei tunne Mikkoa lainkaan.

Kohupari asuu korven keskellä Nurmijärvellä. He ostivat reilun 300 000 euron hintaisen talon yhdessä.
Kohupari asuu korven keskellä Nurmijärvellä. He ostivat reilun 300 000 euron hintaisen talon yhdessä.

Jari-Matti puhalsi pelin poikki lokakuussa ja ilmoitti peruneensa uudenvuoden häät Maisan kanssa. Pian tämän jälkeen pari ilmoitti eroavansa, ja Maisa myönsi vihdoin seurustelevansa it-Mikkonsa kanssa.

Joulukuussa Maisa ja Mikko kipaisivat asuntokaupoilla. He ostivat yhdessä omakotitalon Nurmijärveltä.

Mainos
Mainos päättyy
Ladataan