Erna Husko sai häkellyttävän yllätyksen naistenpäivänä!

Kyllä kelpaa!
Peppukuningattareksikin tituleerattu fitnessvalmentaja Erna Husko heräsi ihanaan naistenpäivän yllätykseen.
Useampaan eri mieheen yhdistetty Erna Husko on kertonut avoimesti saamastaan yllätyksestä somessa. Erna sai naistenpäivänä (8.3.) valtavan kimpun tulipunaisia ruusuja ja aamupalan sänkyyn tarjottimella tuotuna.
– Mua on tänään kyllä hemmoteltu. Aamupala sänkyyn ruusukimpun kera minkä jälkeen suoraan hemmotteluhoitoon. Onhan tää aikamoista olla NAINEN, Erna fiilisteli ruusujen kanssa somekanavallaan.
Toisessa päivityksessä sometähti julkaisi 10 kuvaa viime aikaisista tapahtumista. Yhdessä kuvassa Erna poseeraa ruusujen kanssa sängyllä. Otoksesta käy ilmi, että sänkyyn tuotu aamiainen koostui muun muassa kahvista, appelsiinimehusta, täytetystä croisantista, erilaisista leivonnaisista sekä ilmeisesti mustikkapuurosta.
– Heräsin 8.3. tähän! hän kirjoitti itkuemojin kanssa.
24 tuntia näkyvissä tarinoissa Erna näyttäisi huolehtivan ruusuista luomalla niiden varsiin uusia imupintoja.
– Iltarutiini, hän päivitteli otoksessaan ruusujen ja saksien kanssa.
Erna Husko julkaisi kuvan mysteerimiehestä – muovimuki paljasti henkilöllisyyden!
Täysin uusi idea ei valtava ruusukimppu kuitenkaan ole. Myös viime kuussa Erna esitteli jättiläisruusukimppuaan, joka oli ilmestynyt hänen hotellihuoneeseen Tallinnassa.
Yllätyksen antajista Erna ei ole maininnut sen enempää. Taannoin kävi kuitenkin ilmi, että Erna oli treffeillä Starbucks-kahvilassa David-nimisen miehen kanssa - ainakin tilatun juoman perusteella. Myöhemmin fitnesstähti oli käynyt harrastamassa vielä sulkapalloa. Mahdollisesti nainen oli käynyt pallottelemassa mysteerimies Davidin kanssa, sillä pelien jälkeen Erna oli asettanut sulkapallomailat lepäämään samaisen auton etupenkille, mistä hän päivitteli aiemmin kuviaan kahvilareissulta.
Ernan kuvasarjassa on naistenpäivän yllätyksen lisäksi otos muun muassa treffi-illasta. Seuralaisestaan hän ei mainitse mitään, mutta kuvassa Erna istuu ravintolassa syöty annos edessään ja viinilasi kädessä.
Erna Husko jakoi sviitin Isac Elliotin kanssa – sai seuraavana päivänä romanttisen lahjan
Sakkokuningatar Erna Husko tutussa puuhassa – tällä kertaa Turussa