Ansku Bergsröm ja Elina Gustafsson jättävät Suomen pitkäksi aikaa - tässä on syy

Ansku ja Ellu
Mainos
Mainos päättyy

Tanssija Anna-Liisa "Ansku" Bergström, 37, ja ex-nyrkkeilijä Elina  Gustafsson, 30, ovat päättäneet jättää Suomen pariksi kuukaudeksi.

Arkistovideo: Elina Gustafsson ja Ansku Bergström olivat Suomen TTK:n ensimmäinen naispari

Elina Gustafsson ja Ansku Bergström kohtasivat lemmenlomallaan järkyttävää homofobiaa: "Ei katsonut edes päin!"

Ansku Bergström ja Ellu Gustafsson fiilistelivät ilouutistaan somessa samankaltaisilla päivityksillä. Julkaisuista käy ilmi, että rakastavaiset lähtevät yhdessä kiertämään maailmaa.

Mainos
Mainos päättyy

Anskun päivityksessä on muun muassa leijona, seepra, norsu ja krokotiili, joten aivan lähimatkailusta tuskin on kyse.

– Lähdetään kierteleen maailmalle. Mun yksi UNELMA on aina ollut päästä maailmanympärysmatkalle.. Ihan ympäri ei mennä, mutta pari mannerta käydään läpi. Mulla on ihana seikkailija Ellu, joka lähtee toteuttamaan matkaa mun kanssa, jonka matkatoimisto Aventura on suunnitellut. Kohta mennään.. 2.12.2022-14.2.2023. En malta odottaa, Ansku kirjoittaa Instagramissa.

Riita repesi lemmenlomalla! Elina Gustafsson ja Ansku Bergström kiistelevät yllättävästä asiasta: "Pikkulespo"

Kaksikko kertoo olevansa reissussa 2,5 kuukautta.

– Mä oon aina unelmoinu, et oisin talviajan ulkomailla ja Anna-Liisa on unelmoinut maailmanympärimatkasta. yhdistettiin siis unelmat ja tehään meidän maailmanmatka, Elina fiilistelee Instagramissa.

Pian julkaisujen jälkeen molempien kommenttiosio täyttyi ihastelevista viesteistä.

Mainos
Mainos päättyy
Mainos
Mainos päättyy
Ladataan