Katso logo

Iholla: Sara Sieppi avautuu itkuisena rikkoutuneista väleistään Alisa-siskoonsa: "Tämä on vähän arka aihe"

iholla_jakso8_sara_61efae960c769_1a5311c92f.jpg
Mainos
Mainos päättyy

Alisa oli toiminut siskonsa assistenttina jo pitkään, mutta Sara on päättänyt palkkaavansa uuden ihmisen Alisan tilalle. Siskojen välille on ex-missin mukaan tullut eripuraa. 

- Minulla on tosi haikea olo ehkä siitä, etten ole ollut tekemisissään siskoni kanssa ollenkaan, Sara kertoo sarjassa itkuisena.

Ex-missi paljastaa kutsuneensa muutamat assistentin työpaikkaa hakeneet työhaastatteluun. Nyt tunteet nousevat pintaan, kun Sara viettää ensimmäistä viikkoa ilman siskoaan Alisaa assistenttina.

- Molemmat ollaan otettu vähän happea. Ja tämä on vähän arka aihe edelleen, kuten huomaatte. Kun se on niin tuore asia. 

Hän mainitsee olevansa luonnollisesti erittäin harmissaan tilanteesta. 

Mainos
Mainos päättyy

- Toivon vaan, että kaikki palaa ennalleen meidän välillä. Se on isoin toiveeni, Sara toteaa lopulta.

Iholla kolme jaksoa tiistaisin discovery+-palvelussa.

Mainos
Mainos päättyy
Ladataan