
Gogin Kantabaaria isännöivä Gogi Mavromichalis kertoo ikimuistoisimmasta vieraastaan: "Oli niin ihanan aito"
Ohjelmasta tullaan näkemään toinen tuotantokausi 4.11. alkaen.
Katso tapasi Gogin uuden kauden kuvauksissa ja kysäisi tältä, kuka oli ensimmäisen tuotantokauden mieleenpainuvin vieras.
- Pakko sanoa, että Seksikäs-Suklaa oli niin ihanan aito. Hän veti niin täysillä ja antoi palaa. Me nauroimme täällä katketaksemme hänen, ja toisen vieraan Henny Harjusolan kanssa.

Gogi kertoo, että hän on ollut mukana vahvasti niissä palavereissa, joissa vieraista ollaan päätetty. Hän kertoo, että eräs suuri artistinimi on hänen toivelistallaan korkealla.
- Antti Tuiskua ollaan yritettykin saada vieraaksi, mutta aikataulut eivät ole toistaiseksi menneet yhteen, hän paljastaa.
Lisäksi Gogi mainitsee, että presidentti Sauli Niinistön vieraaksi saaminen olisi hienoa.
Gogi nähtiin keväällä televisiosta tulleessa Farmi Suomi -ohjelmassa, jossa hän kilpaili lukuisten muiden julkkisten kanssa. Hän sijoittui kilpailussa kolmanneksi.
Gogi kertoo, että hän on tavannut silloin tällöin yksittäisiä samalle kaudelle osallistuneita kilpailijoita.
Tuleva Farmi-tuotantokausi kuvattiin alkusyksystä. Se nähdään televisiossa vuoden 2023 puolella. Aikooko Gogi katsoa seuraavaa tuotantokautta?
- Kyllä varmasti katson. Kiinnostaa nähdä uudet pelaajat ja uusi sijainti, kun vanha paikka paloi. Lisäksi katson ihan nostalgian kannalta myös sitä ohjelmaa sillä silmällä, että mitä asioita itsekin tein siellä.

Tässä ovat uudet Farmi-kilpailijat – mukana yllättäviä nimiä
Gogin Kantabaari 4.11. alkaen Yle TV2:ssa ja Yle Areenassa.