Parikymppinen tsekkiprostituoitu vieraili Häkkisen mökillä – Mikan asiamies kommentoi kohubileitä: ”Mikalla ei ollut yksityiskohtaista tietoa vieraiden taustoista!”

Mika Häkkinen tiennyt vieraidensa taustoja.
Mainos
Mainos päättyy

Seiska uutisoi torstaina, että ex-formulasuuruus Mika Häkkinen, 49, vietti viime viikon lopulla aikaa kaverinsa kanssa mökillään Kouvolan Valkealassa.

Häkkisen vieraanvaraisuudesta pääsi nauttimaan myös parikymppinen tšekkiläiskaunotar, joka on Seiskan tekemän selvityksen perusteella maksullinen nainen.

Nainen on myynyt palveluita suositulla seksisivustolla, ja viime viikolla nainen kertoi ilmoituksessa majailevansa Vantaalla.

LUE AIHEESTA LISÄÄ: Parikymppinen prostituoitu vietti yön Mika Häkkisen kesäasunnolla – F1-mestarilla villit mökkibileet Kouvolassa, Marketa-vaimo ei paikalla!

Seiska lähetti mökkijuhlista Mika Häkkiselle haastattelupyynnön hänen asiamiehensä kautta.

Mainos
Mainos päättyy

Mika Häkkinen on viime viikolla viettänyt lomaa kesäasunnollaan Valkealassa yhdessä ystäviensä ja heidän seuralaistensa kanssa. Mika Häkkisellä ei ole luonnollisesti ollut yksityiskohtaista tietoa kaikkien vieraiden taustoista. Ystävien ja heidän seuralaistensa käynti Mika Häkkisen kesäasunnolla on ollut oikein onnistunut ja sujunut ilman minkäänlaista dramatiikkaa, asiamies vastasi Seiskalle.

Lue lisää Häkkisen mökkibileistä ja nuoresta prostituoidusta torstaina ilmestyneestä Seiskasta!

Mainos
Mainos päättyy
Ladataan