Paparazzi iski kesken kuhertelun - Jori-rakas otti laulaja Chisun tiukkaan syleilyyn kahvilassa!

chisu
Mainos
Mainos päättyy

Suomen taidokkaimpiin naisartisteihin lukeutuva Chisu palasi musiikkimaailmaan maaliskuussa, kun hän julkaisi uutta musiikkia neljän vuoden tauon jälkeen. Momentum 1 -ep:n jälkeen Chisulta ilmestyi ep:n toinen osa ja tässä kuussa kolmas. 

Musiikkimaailman rinnalla Chisulla menee hyvin myös rakkauselämässä. Tammikuussa Chisu ja tuottaja Jori Sjöroos poseerasivat ensimmäistä kertaa yhdessä Muumilaakso-sarjan kansainvälisen version ensi-illassa. Pari suostui kommentoimaan vain ammatillista suhdettaan, sillä he sävelsivät soundtrackille kappaleen nimeltä The Author.

chisu ja jori sjöroos

Mykistävä suhdesoppa: Chisu erosi avomiehestään ja rakastui heti PMMP-tuottajaan!

chisu ja jori sjöroos
Mainos
Mainos päättyy

Viime viikonloppuna Chisu ja Jori bongattiin kuhertelemasta kahvilasta sillä aikaa kun lapset nauttivat omasta ajastaan leikkipaikalla. 

Uusioperheen shoppailupäivä! Laulaja Chisu ja tuottajavelho Jori Sjöroos virkistyivät mehubaarissa – kuva!

Pitkät katseet vaihtuivat myös hellyydenosoitukseen, kun Jori nappasi rakkaansa syleilyynsä. 

- He olivat todella iloisen oloisia! Chisu ja Jori viihtyivät leikkipaikalla reilusti yli pari tuntia, jonka aikana he kävivät myös leikkimässä perheen pienimpien kanssa, Seiskalle kerrotaan. 

Mainos
Mainos päättyy
Ladataan