Painin maailmanmestari Petra Olli, 24, saapui Linnan juhliin virolaisen poikaystävänsä Indrek Vassusin kanssa. Kolmatta kertaa Linnassa juhlinut Petra esitteli Indrekin ensimmäisen kerran julkisuudessa.
Boolia illan aikana kului ilmeisesti suhteellisen reippaasti, sillä Petra ja Indrek juhlivat hotelli Kämpin jatkoilla varsin railakkaasti.
Monimutkaiseksi hommat menivät, kun rakastavaiset lähtivät hienostohotellista hieman ennen neljää. He lähtivät kuumeisesti etsimään hotelli Presidenttiä mutta eksyivät heti alkumetreillä.
Kadulla kuherrellut kaksikko kuitenkin pääsi lopulta Presidentti-hotellille.
Lue myös: Ohhoh, tuoreella painin maailmanmestarilla Petra Ollilla nolla-ansiotulot!
Siellä Petra huomasi, että heistä otetaan vielä valokuvia. Hän ryhtyi näyttämään vihaisena keskisormea Seiskan valokuvaajalle.
Lue lisää ja katso kuvat Petran ja Indrekin yöllisestä seikkailusta Helsingin keskustassa torstaina ilmestyneestä Seiskasta!
TILAA SEISKA TÄSTÄ!
LIITY UUTEEN SEISKA KLUBIIN JA LUE MEHUKKAITA JULKKISUUTISIA, JOIHIN PÄÄSET KÄSIKSI VAIN KLUBIN JÄSENENÄ! REKISTERÖIDY KÄYTTÄJÄKSI TÄSTÄ LINKISTÄ!