Torstaina ilmestynyt Seiska paljasti, että Lontoossa asuva suomalainen fitness-kaunotar Sofia Belórf, 27, biletti vapaaottelija Conor McGregorin kanssa.
Paparazzit bongasivat pornahtavaan bileasuun pukeutuneen suomalaiskaunottaren, kun hän oli menossa jatkoille McGregorin luksushotellista varaamaan tuhansia euroja maksaneeseen sviittiin.

Sofia ei ole sosiaalisessa mediassa hiiskunut yhteisestä bileillasta supertähden kanssa, saati julkaissut yhteiskuvia McGregorista. Kuitenkin Sofian Instagram-tililtä löytyy mielenkiintoinen otos.
Peilin kautta otetussa selfiessä Sofia poseeraa täsmälleen samanlaisessa bileasussa ja käsilaukussa, jotka hänellä oli hotellin ulkopuolella kuvatuissa paparazzikuvissa. Kuvaansa Sofia ei ole merkinnyt missä kuva on otettu, mutta tausta vaikuttaa hotellihuoneelta. Joten voidaan hyvin olettaa, että Lontoon seurapiireihin tiensä raivannut suomalainen seksipommi on napannut selfien vapaaottelutähden ökysviitissä.