Nanna Karalahti esittelee lastenhuoneidensa sisustuksen: Voi, miten söpöjä yksityiskohtia! "Vauva voi olla sylissäni jo kuukauden sisällä!" Katso video!

Nanna Karalahti
Mainos
Mainos päättyy

Ex-kohukiekkoilija Jere Karalahti ja hänen Nanna-vaimonsa muuttivat syksyllä Helsingin Kalasatamasta Nannan lapsuusmaisemiin Keravalle.

KATSO MYÖS: JERE KARALAHDEN NANNA-VAIMO ESITTELI VLOGISSAAN PARISKUNNAN UPEAN KODIN KERAVALLA: VALKOISTA JA HARMAATA, ISOT IKKUNAT JA SUPERPEDANTTI JÄRJESTYS!

Pariskunta osti keravalaiselta, modernilta pientaloalueelta 369 000 euron omakotitalon. Kodissa on 5–6 huonetta, keittiö, saunaosasto, kodinhoitohuone ja kaksi kylpyhuonetta. Lasitetulta terassilta pääsee omalle pienelle pihalle. Neliöitä on 152.

Tänne Jere ja Nanna Karalahti muuttivat – 369 000 euron omakotitalo!

Nanna esitteli uuden kodin sisustusta huhtikuun alkupuolella (10.4.) julkaistussa vlogipostauksessaan. Nyt hän on tehnyt videolle jatko-osan, jossa päästään tutustumaan yläkerran tv-tilaan sekä lasten ja vanhempien makuuhuoneisiin.

Mainos
Mainos päättyy

Koti muistuttaa tyyliltään hyvin paljon pariskunnan aiempia lukaaleja: sisustuksen pääväri on valkoinen ja tavarat ovat äärimmäisen siistissä järjestyksessä. Kaksivuotiaan Jax-pojan huoneesta löytyy muun muassa puolapuut ja pallomeri, heinäkuussa syntyvän tytön tulevasta huoneesta puolestaan supersöpöjä yksityiskohtia, kuten nukkekodin mallinen hyllykkö, vaaleanpunaisia vauvanvaatteita ja valkoinen vaaterekki.

Mainos
Mainos päättyy
Ladataan