Michaela Söderholm hurmaa Miss Universumissa – julkaisi hemaisevan bikinikuvan!

Michaela Söderholm edustaa Suomea Las Vegasissa.
Mainos
Mainos päättyy

Miss Universum -kilpailu käydään Las Vegasissa tänäkin vuonna. Mittelö käynnistyy toden teolla lauantaina, mutta Suomea edustava Miss Suomi Michaela Söderholm on jo paikalla.

Miksi Miss Suomi valittiin vain reilu kuukausi ennen Miss Universum -kisoja: näin vastaa missikeisarinna Sunneva Kantola!

25-vuotias helsinkiläiskaunotar on ehtinyt tutustua kilpailupaikkaan ja päivittämään sosiaalisen median kanaviaan. Hän julkaisi Instagram-tilillään kuvan uima-altaalta, jossa missikaunotar poseeraa luonnollisesti bikineissä.

 

It's a beautiful day ☀️ #misssuomi #missfinland #missuniversefinland #roadtomissuniverse #lasvegas

A post shared by MICHAELA SÖDERHOLM (@michaelasusanna) on

Michaela koki dramaattisen takaiskun kilpailuun valmistautumisessa ennen kisamatkalle lähtöä, kun hän sai silmätulehduksen.

Mainos
Mainos päättyy

Miss Suomi Michaela Söderholmille takaisku Miss Universum -kilpailuun valmistautumisessa - julkaisi dramaattisen kuvan!

Tuoreimpien somekuvien perusteella silmätulehdus on onneksi voitettu.

 

Exploring the city ... ❤️ #misssuomi #missfinland #missuniversefinland #roadtomissuniverse #lasvegas #lasvegasstrip

A post shared by MICHAELA SÖDERHOLM (@michaelasusanna) on

Miss Universum -kilpailun voittaja kruunataan 27. marraskuuta.

Mainos
Mainos päättyy
Ladataan