Marika Fingerroos avoimena seksistä – kuvailee suuseksitaitojaan: Miehet sanovat aina, että paras suippari ikinä!

Mainos
Mainos päättyy

Kohukaunotar Marika Fingerroos on vuosien varrella osoittanut, ettei hän pelkää julkisesti kertoa, mitä mieltä asioista on. Sama pätee myös Marikan yksityiselämään, jonka yksityiskohtia hän on reippaasti jakanut niin sosiaalisessa mediassa kuin lehtien palstoilla.

Nyt Marika on ottanut osaa Seksitohtori-nettisarjaan, jossa katsojat pääsevät kuulemaan Marikan seksielämänkin yksityiskohtia.

- Täytyy kyllä nyt ihan kehua itseensä! Niin monta kertaa kuin olen ottanut suihin eri miehiltä, niin kukaan ei ole sanonut minua huonoksi. Ne on ollut ihan silleen, että ”paras suippari ikinä”. Ehkä se johtuu siitä, että todella tykkään antaa sitä, niin se tulee sitten ehkä niin aidosti enkä ole mikään lutkuttaja.

- Minä olen niin seksuaalinen ihminen, että mikäli parisuhteessa ei ole seksiä, niin sitten voin olla ilman sitä parisuhdetta. Mielestäni on ihan skeidaa, että lapset olisivat este. Kyllä ne nukkuu, käy kavereiden luona ja sulla menee 15 minuuttia kun käyt vaikka kumppanisi kanssa suihkussa, Marika neuvoo.

Marika paljastaa myös fantasioineensa ryhmäseksistä.

Mainos
Mainos päättyy

- Olen myös harrastanut sitä.

Mainos
Mainos päättyy
Ladataan
Marika Fingerroos avoimena seksistä – kuvailee suuseksitaitojaan: Miehet sanovat aina, että paras suippari ikinä!