Haloo Helsinki! -kitaristi Jere Marttila on varattu mies: rinnalla superkaunis brunette - romantiikkaa ja lemmenlomia!

Haloo Helsinki! -yhtyeen kitaristi ja kaunotar yhdessä.
Mainos
Mainos päättyy

Suomen suosituimpiin yhtyeisiin lukeutuvan Haloo Helsinki! -yhtyeen kitaristi Jere Marttila on saanut rinnalleen upean kaunottaren. Seiskan tietojen mukaan Jere on jo hyvän aikaa seurustellut tummahiuksisen, 22-vuotiaan helsinkiläisnaisen kanssa.

Haloo Helsinki! -yhtyeen komistus esitteli sixpackinsä - katso kuva!

Asia paljastui, kun nuori näyttävä nainen julkaisi heistä romanttisen yhteiskuvan Instagram-tilillään. Kuva on otettu Flow-festivaaleilla. Kuvassa Jere ja hieman tangokuningatar Erika Vikmania ulkonäöllisesti muistuttava nainen ovat hellästi kiinni toisissaan festivaaliväen keskellä.

Söpö pari! Elli Haloo ja Mathias-rakas bilettivät yhdessä pilkkuun – kuva!

Molempien Instagram-tilien perusteella pariskuntaa yhdistää innokas matkailu, koska molemmat ovat julkaisseet useita kuvia erilaisista matkakohteista.

Mainos
Mainos päättyy

Somepäivityksistä myös käy ilmi, että he ovat kevään aikana lomailleet samaan aikaan samoissa hulppeissa lomakohteissa.

Muun muassa toukokuussa pariskunta lomaili Pariisissa ja Kyproksella. 

 

?☀️

Henkilön Jere Marttila (@jerehaloo) jakama julkaisu

 

?

Henkilön Jere Marttila (@jerehaloo) jakama julkaisu

Mainos
Mainos päättyy
Ladataan