Bea Toivonen karisti kiltin Miss Suomi -imagon lopullisesti - kuvat! "Missipiireissä on siveyden sipuli -meininki, olen nyt kaukana siitä!"

Bea Toivonen hylkäsi missi-imagon.
Mainos
Mainos päättyy

Bea Toivonen, 24, karisti jo kertaalleen Lontoon pölyt jaloistaan ja muutti viime syksynä takaisin Suomeen. Tämän vuoden keväällä hän alkoi harkita paluuta miljoonakaupunkiin, kun ystävä Sofia Belórf, 27, puhui haaveistaan asua Lontoon vilinässä.

Bea Toivosen ja Sofia Belórfin jättiyllätys: Etsimme kimppakämppää Lontoosta!

Bea valittin Miss Suomeksi 2014. Perintöprinsessoja olivat Krista Haapalainen ja Milla Romppanen.
Bean perintöprinsessoja olivat Milla Romppanen ja Krista Haapalainen.

Bea kruunattiin Miss Suomeksi vuonna 2014, mutta pian missivuoden jälkeen hän karisti missi-imagon yltään.

– Mallintöitä voisin tehdä, mutta missijutut eivät enää kiinnosta. Missinä täytyy saada itsensä tiettyyn boksiin. Tykkään enemmän tehdä mitä haluan. Missipiireissä on siveyden sipuli -meininki, mutta en kadu lähtöäni mukaan Miss Suomi -kisoihin. Silloin olin siveyden sipuli, mutta kuinka pitkälle sitä voikaan tulla muutamassa vuodessa, Bea naureskelee.

Mainos
Mainos päättyy

LUE: Oho, Miss Suomi Bea Toivosella salasuhde tv-komistukseen - kiihkeitä öitä yhdessä!

Bea Toivonen
Bea asuu nykyään Lontoossa.

LUE: Paparazzi iski! Nämä kuvat paljastavat missi Bea Toivosen salasuhteen tv-komistuksen kanssa - yöllistä naapurimuhinointia!

 

Mirror mirror on the wall... ?#london #photoshootday

Henkilön BEA TOIVONEN (@beatoi) jakama julkaisu

 

This Halloween #cirquelesoir was crazy ???? #london #halloween #soho

Henkilön BEA TOIVONEN (@beatoi) jakama julkaisu

Millaista elämää Bea elää Lontoossa nykyään? Lue Bean laaja henkilöhaastattelu torstaina ilmestyneestä Seiskasta!

Mainos
Mainos päättyy
Ladataan
Bea Toivonen karisti kiltin Miss Suomi -imagon lopullisesti - kuvat! "Missipiireissä on siveyden sipuli -meininki, olen nyt kaukana siitä!"