Poikkeuksellisen intiimiä! Krista Siegfrids julkaisi vähäpukeisen sänkyvideon

Laulaja Krista Siegfridsistä tuli marraskuussa 2020 äiti, kun hän synnytti suloisen Lizzy-tytön. Lapsi on Kristan ja hänen hollantilaisen avopuolisonsa Rutgerin ensimmäinen.
Lizzyn syntymän jälkeen Krista on jakanut Instagram-tilillään runsaasti kuvamateriaalia äitiydestä ja tyttärestään, eikä tämä vappu tehnyt poikkeusta.
Nyt on herkkää! Krista Siegfrids sai lohdutushalin komealta Rutger-rakkaaltaan
Vapunpäivän aamuna Amsterdamissa asuva suomalaislaulaja julkaisi poikkeuksellisen intiimin boomerang-videon perheen vuoteesta, kun hän makailee pelkässä mustassa aamutakissa tytär sylissään. Lizzy ja Krista näyttävät videolla onnellisilta, ja vapunpäivä on saanut rauhallisen alun.
- Hitaat aamut ovat parhaita. Hyvää sunnuntaina, sydänkäpyset! Krista kertoi.
Krista Siegfrids järjesteli elämänsä uudelleen TTK-kisan takia: Tytär ei protestoi poissaolojani
Lizzy-tytär vaikuttaa Kristan somepäivitysten perusteella iloiselta ja vauhdikkaalta pikkutytöltä. Puolisentoista viikkoa sitten Lizzy täytti puolitoista vuotta, ja sen kunniaksi Krista julkaisi tyttärestään ylistävän päivityksen.
- Seikkailunhaluinen pieni Lizzy on jo 1,5 vuotta! Tällä hetkellä hän on hulluna palloihin ja koiriin. Hän on erittäin itsepäinen ja tietää täsmälleen, mitä haluaa. Hän on utelias ihmisistä ja tykkää jutella tuntemattomien kanssa. On uskomatonta seurata hänen kehitystään, Krista kirjoitti.
Krista hurmasi suomalaiset tv-katsojat viime syksynä Tanssii tähtien kanssa -ohjelmassa. Tanssinopettajansa Anssi Heikkilän kanssa Krista ylsi kisassa peräti toiselle sijalle ja keräsi täysi kymppirivejä koko syksyn ajan.
Krista Siegfrids ystävystyi tanssinopettajansa kanssa: Kutsuin Anssin Amsterdamiin
Kauden voittoon nousi näyttelijä Ernest Lawson tanssinopettajansa Anniina Koivuniemen kanssa.