Marika Fingerroos, 43, liikkuu entistä avoimemmin kemiläisen miesystävänsä kanssa, jota myös kohukaunottaren salarakkaaksi voitaneen kutsua.
Video: Marika Fingerroos lauloi karaokea Seiskan synttäreiden jatkoilla:
Marika on nimittäin yhä naimisissa mutta on myöntänyt jo yli kahdeksan vuotta kestäneen suhteen olevan kriisissä.
Seiska paljasti Marikan ja uuden kemiläiskomistuksen tapailun syyskuussa. Tuolloin kaunotar kuvaili välejä enemmänkin ystävyydeksi, mutta tuoreet paparazzikuvat puhuvat toista.
Marika ja mysteerimies nimittäin lemmenlomailivat alkuviikosta Tallinnassa.
Lue myös: Marika Fingerroosin avioliitto rakoilee: ”Meillä on avoin suhde”
Julkkiskaunotar ja komea kemiläismies astelivat paparazzin kameraan eivätkä tunnu enää peittelevän salasuhdettaan.

Marika kertoi syyskuussa Seiskalle, että kemiläismies on hänen vanha ystävänsä.
– Olemme tunteneet vuodesta 2002 lähtien. Olemme toisinaan viestitelleet, mutta sitten on ollut taas pitkiä aikoja taukoa. Eikä tuolloin välillämme ole ollut mitään.
Lue myös: Aviokriisi! Marika Fingerroosilla jo uusi mies kainalossa

Tilaa Seiska tästä!
Oletko jo tilaaja? Lue tuoreimman Seiskan digilehti tästä.
Tuoreimman Seiskan löydät myös kaikista hyvin varustelluista Lehtipisteistä.
Kuulitko mehukkaan julkkisjuorun? Nappasitko kohukuvan? Soita 044 567 7777, tai lähetä vinkki lomakkeella.