Kinastelivat kadulla! Petrus Pennanen ja Roosa-rakas laittoivat esityksen pystyyn paparazzin edessä – katso kuvat!

petrus pennanen ja roosa sandelin
Mainos
Mainos päättyy

Kohupoliitikko Petrus Pennasen ja Roosa Sandelinin suhde oli hetken katkolla, kun Roosa lähti seksityöläiseksi Sveitsiin. Nyt myrskyisän on-off-parin hammasharjat mahtuvat ilmeisesti taas samoihin mukeihin, sillä paria on bongattu yhteisiltä illanvietoilta Helsingistä.

Seiskan paparazzi havaitsi, että kohupari oli ainakin viime viikon torstaina (15.12.) säyseissä väleissä. Rakastavaiset nauttivat aikaista illallista Gillet-ravintolassa. Tarjoilija kuskasi pöytään merenherkkuja. Laskun maksoi Petrus. 

Petrus Pennanen ryyppäsi laivalla uuden venäläisrakkaansa kanssa - päätyivät huumesienikauppaan - kuvat!

petrus pennanen
Petrus yritti puhuttaa Roosaa. 
Mainos
Mainos päättyy

Murkinan jälkeen kohupari ryhtyi pitämään palaveria ravintolan edessä. Vaikutti siltä, että Roosa halusi lähteä eri suuntaan, mutta Petrus yritti puhuttaa kaunotarta mukaansa. 

petrus pennanen
Petrus ei saanut tahtoaan läpi. 

Petruksen puheet eivät tehonneet, sillä Roosa kääntyi kannoillaan ja lähti kävelemään eri suuntaan. 

petrus pennanen
Petrus yritti viimeiseen asti. 

Kohupoliitikko Petrus Pennanen testautti spermansa - kertoo nyt yksityiskohtaisesti oudosta kokemuksestaan

petrus pennanen
Roosa havaitsi paparazzin. 

Petrus yritti huudella Roosan perään, mutta kohukaunotar ei pyörtänyt päätöstään. 

Mainos
Mainos päättyy
petrus pennanen
Petruksella oli näennäisesti hauskaa. 

Sitten tapahtui jotain arvaamatonta: Roosa nimittäin havaitsi, että paparazzi kuvaa häntä. Kaunotar ratkaisi tilanteen niin, että hän kipitti äkkiä takaisin Petruksen käsipuoleen kiinni. 

Sitten kohupari lähti kulkemaan käsikynkässä samaan suuntaan esittäen, että kaikki on ihanasti. Petrus otti ilon irti tilanteesta ja ryhtyi vilkuttelemaan iloisesti paparazzille. 
 

Mainos
Mainos päättyy
Ladataan