Seiskasta tuttu Maaria Lehtinen on noussut sosiaalisen median puhutuimmaksi laulajaksi. Taustalla on Maarian taiteilijanimellä Maria Monde julkaisema musiikkivideo kappaleesta Maailma, mikä oli kerännyt maanantaiaamuun (19.9.) mennessä Youtubessa jo lähes 700 000 katselua.
Katso video alta:
Katselukertojen siivittämänä kappale on saanut aikaan palautevyöryn. Monet kuuntelijoista ovat lytänneet räppiä ja tanssia sekoittavan videon, mutta joukosta löytyy myös puolustajia.
- Hyvä biisi. Koukuttaa kun pari kertaa kuuntelee, kirjoittaa eräs YouTube-kommentoija.
Hankki silikonit
Sitten kesäkuun, Maaria on hankkinut täytettä rintoihinsa, jotka pääsivät oikeuksiinsa kaunottaren poseeratessa Seiskalle elokuun lopulla.
Tätä nykyä Maarian kuppikoko on E, kun se aiemmin oli B.
– Kyllä naisella pitää tissit olla! Kun treenaan paljon, tisseistäkin lähtee rasvaa. Ehostus oli paikallaan, Maaria perustelee.
Maaria on ollut tyytyväinen muutokseen.
– Itsevarmuuteni on kasvanut.