Uu mama, mikä uuma! Kim Kardashian, Eva Longoria ja muut maailmantähdet supersexyinä rannalla – kuvat!

Osa Hollywood-kaunottarista haluaa nauttia auringosta hiekkarannalla kuin kuka tahansa pulliainen, hiukset hiekassa ja bikinit tavallisesta marketista. Monet puolestaan käyttävät stylistiä apunaan, jotta bikinityyli on viimeisen päälle täydellinen.
Maailman kuuluisin kurvikuningatar Kim Kardashian on yksi niistä tähdistä, jotka haluavat panostaa tyyliinsä myös rannalla. Paparazzit bongasivat Kimin kuuluisat kurvit viiden tähden luksuslomalta Meksikosta, eikä kaunottaren tyyli pettänyt tälläkään kertaa. Vihreisiin narubikineihin sonnustautunut Kim oli vetänyt hiukset siististi nutturalle, korvissa oli isot korvakorut ja kaulassa ohuet ketjut. Silmänsä Kim suojasi merkkiaurinkolaseilla.
Tyylistä päätellen Kim ei mennyt veteen sukeltamaan vaan keskittyi ainoastaan käyskentelemään rantavedessä, jotta paparazzit saivat haluamansa kuvat hänen kuuluisista kurveistaan. Ne nousivat hiljattain jälleen otsikoihin, kun Kim nähtiin poikkeuksellisissa peppukuvissa. Kaunottaren takamus näytti varsin käsitellyltä.
Kim Kardashian esitteli jättipeppuaan: takapuoli pumpattu täyteen rasvaa?! Kuvat!
Näyttelijä Eva Longorian narubikinit eivät istuneet kaunottaren päällä ollenkaan, kun hän esitteli bikinivartaloaan Havaijilla. Bikinien väri ja söpö hattu pelastivat kuitenkin tilanteen.
Hyväntuulinen näyttelijä Helen Hunt ei osannut ollenkaan aavistaa, että paparazzit ikuistivat hänen hurmaavan hymynsä kesken iloisen rantapäivän. Helen ei liikoja räväyttänyt rantatyylissään, vaan hän luotti perinteisiin mustiin bikineihin.
Laulaja Britney Spears on jojoillut painonsa kanssa vuosia, mutta nykyään popin prinsessa on upeassa bikinikunnossa. Nännit vain nöpöttivät korallin väristen bikinien läpi, kun Britney kirmasi kaulakorut viuhuten Havaijilla.
Huippumalli Heidi Klum on onnistunut pitämään vartalonsa huippukunnossa vuosien ajan, joten hänen kelpaa patsastella rannalla. Hauskat yksityiskohdat toivat lisämaustetta muuten niin tylsiin mustiin bikineihin.
Uimapukuun pukeutunut Playboy-pupu Kendra Wilkinson keskittyi antaumuksella selfiehin Havaijilla. Kendra ei turhia stailannut itseään hiekkarannalle vaan oli täysin luonnollisena palvomassa aurinkoa.
Laulaja Rihanna tutki lippis vinossa pakaroitaan Meksikossa kesken auringonoton. Rannekorut toivat bikinityyliin mukavan lisämausteen.
Madonnan tyttären Lourdes Leonin nuorekas tyyli ihastutti Miamin rannalla. Veikeä kampaus ja korut sopivat Lourdesille, vaikka hymyä kaunotar ei väläyttänyt noustessaan merestä.