Dj ja tosi-tv-kaunotar Amanda Harkimo, 28, on viime kesästä lähtien seurustellut Maria!-ohjelmasta tutun lihaskimpun Lauri Taatsin, 30, kanssa.
Lue myös: Oho! Amandan Lauri-rakkaalla ei ole asiaa Harkimoiden joulupöytään – ”Pitää olla tuttu naama!”
Lauri on seurustellut ennen Amandaa Miss Helsinki 2014 -kaunottaren Isabel Ljungdellin kanssa sekä tapaillut entistä Miss Suomea Shirly Karvista. Amanda puolestaan eli pitkään parisuhteessa räppäri Junon kanssa.

Lue myös: Amanda Harkimo Lauri-rakkaansa kanssa samaan tv-ohjelmaan? ”Emme osaisi käyttäytyä kuvauksissa”
– Juno oli hiljattain esiintymässä Jokereiden pikkujouluissa. Meillä on ollut tänä vuonna ensimmäistä kertaa keikkoja samoissa paikoissa. Se ei tunnu kiusalliselta, koska olemme sen verran hyviä frendejä. En jaksa enää muistella menneitä, Amanda toteaa.
LIITY UUTEEN SEISKA KLUBIIN JA LUE MEHUKKAITA JULKKISUUTISIA, JOIHIN PÄÄSET KÄSIKSI VAIN KLUBIN JÄSENENÄ! REKISTERÖIDY KÄYTTÄJÄKSI TÄSTÄ LINKISTÄ!