2010-luvulla suurta suosiota saavuttanut Iholla-sarja palaa ruutuun tammikuussa.
Sarjan uudistetussa formaatissa julkisuuden henkilöt kuvaavat elämäänsä päiväkirjatyyliin. Sarjan uuden kauden trailerin perusteella julkkisten elämä on suurta tunteiden vuoristorataa.
Iholla-sarjassa elämästään kertovat hyvinvointivalmentaja Martina Aitolehti, entinen Miss Suomi Sara Sieppi, artisti-tubettaja Tuure Boelius sekä laulaja-lauluntekijä Leo Stillman. Lyhyen videon perusteella he kertovat sarjassa elämästään hyvin avoimesti.
Lue myös: Iholla-sarjasta nähdään keväällä julkkiskausi: Mukana Sara Sieppi ja Martina Aitolehti!
Martina murtuu
Trailerilla nähdään muun muassa, kuinka Martina Aitolehti itkee murtuneena.
- Kertokaa minulle, miksi sattuu niin paljon aina päästää irti. Mikä helvetti siinä on niin vaikeaa, ja kipeää? Martina sanoo kyynelehtien.

Artisti-tubettaja Tuure kertoo puolestaan trailerissa haluavansa poikaystävän ja pohtii miehisyyttään. Hän paljastaa, millaisilla kommenteilla laulajan omaa miehisyyttä on kyseenalaistettu.
- V*tun neiti. Oletko sä tyttö vai poika? Tuure kertoo.
"Pitäiskö olla perhe?
Saran elämää on puolestaan häirinnyt kova työstressi, josta hän avautui myös sosiaalisessa mediassa tänä vuonna.
- Ei vaan enää jaksa, Sara sanoo videolla kyyneleet silmissään.

Sara myös pohtii trailerilla omaa elämäänsä sinkkuna.
- Tuntuu, että pitäiskö tässä kohtaa olla perhe. Mutta jos mulla on kivaa näin just nyt? Mä tykkään olla yksin. Miksi mä en ois yksin? Sara sanoo.
Trailerissa nähdään, kuinka Sara tekee muuttoa ja remonttia ensimmäiseen omistusasuntoonsa.
Iholla uusi kausi discovery+ 13.1. alkaen