Entinen Miss Helsinki Isabel Ljungdell on jo pitkään herättänyt huomiota sosiaalisessa mediassa julkaisemalla superseksikkäitä ja rohkeita kuvia itsestään.
Tämän vuoden puolella kaunottaren poseeraukset ovat olleet poikkeuksellisen rohkeita jopa Isabelin itsensä mittapuulla.
Pelkissä verkkosukkahousuissa
Sama rohkea linja jatkuu Thaimassa asuvan suomalaiskaunottaren tuoreimmassakin Instagram-julkaisussa. Valokuvaaja Nikita Tikan ottamassa kuvassa Isabel on riisunut päältään kaiken ylimääräisen. Ylleen hän on jättänyt pelkästään verkkosukkahousut. Paljaat rintansa Isabel on peittänyt käsillään, jotta Instagramin alastomuutta sääntelevät rajoitukset täyttyvät.
Muotilehdessä rinnat paljaana
Helmikuussa Isabel nostatti kohun, kun Seiska uutisoi naisen poseeranneen muotiin, kulttuuriin ja vähäpukeisiin kuviin erikoistuneessa Resuer-aikakauslehdessä. Thaimaassa otettuja kuvia julkaistiin lehdessä kymmenen kappaletta, joista viidessä Isabel poseerasi yläosattomana rinnat paljaina ja peittelemättöminä.