Tämä nainen vei Megan Foxilta Maailman seksikkäin -tittelin!
Megan Fox kärsi tappion jo toisen kerran, tällä kertaa tv-sarjanäyttelijälle.

Viimeksi FHM-lehden äänestyksessä brittiläinen laulajatarherkku Cheryl Cole nimettiin maailman seksikkäimmäksi naiseksi 2009 ennen Megan Foxia. Nyt Maxim-lehden "Maailman kuolatuin nainen" -äänestyksessä kävi sama juttu, vastikään biseksuaaliksi tunnustautunut Megan Fox ei voittanutkaan! Kaunottaren pesi House-sarjasta tuttu Olivia Wilde, joka lehden runollisen kuvauksen mukaan saa katsojassaan kuumeen nousemaan.
KATSO MYÖS:

Lukijoiden kommentit (15)
no ennyt tiiä
Eipä tuo Wilde nii kauniilta näytä :O Aika ruma. Megan paljon kauniimpi :)
Kauneuden puolesta..
Ilmoita
asiattomasta kommentista
joop
eipä tuo kovin seksikkältä näytä ainakaan tuon kuvan perusteella.
jussunduu
Megan Fox
Täytyy sanoa että mielikuvitus loppuu siinä kohtaa kun pitäisi kuvitella Megania pornompaa naista :)
Vau
Wilde..
ei toi wilde ole kovin kaunis..poskiluutkin näkyy hyhy
yrujedetr56u3e3
mjaa..
Kumpikin on kauniita. Miehet vaan ehkä haluaa kuolata semmosen perään jonka eteen ne joutuis tekemään enemmän töitä. Megan on vähän tyrkky aika-ajoin.
yup
hhmmm
Foxia on leikelty!
Molemmat kauniita, mut onko "teko" kauneus kaunista?
:D
kaikki voi laittaa silarit ja huuliin täytettä!
jodc
huhhu
mitenkä helvetissä tuollainen kurppa voi muka voitta???
megan best friend
Olkaa ihmisiksi
älkää aina marisko.. ajatelkaa jos itselleni kävisi samalla tavalla että sinusta sanottaisiin ei niin kauniiksi!! Ihmiset ottakaa itseänne niskasta kiinni
Mama69
"Hyvän" kuvan valitsivat
Tämä on taas tätä, kun ollaan valittu vähemmän seksikäs kuva henkilöstä (Megan Foxistakin saa "epäseksikkäitä kuvia").
Olivia on luonnollisen kaunis ja todella persoonallinen kasvoistaan. Lisäksi muodot on oikeat (vaikkei runsaimmasta päästä). Tottahan toki Megan Fox on seksikäs ja upea, mutta mielestäni vähän ns. "köyhän miehen päiväuni". Ei siis tarvita paljoa mielikuvitusta ja persoonallista naismakua jos Megan on se seksikkäin/kaunein.
Tässä pari seksikästä ja laadukasta kuvaa Oliviasta (ts. seksikäs nainen ilman mauttomuutta):
http://www.wallpaperbase.com/wallpapers/celebs/oliviawilde/olivia_wilde_1.jpg
http://www.collider.com/uploads/imageGallery/Olivia_Wilde/olivia_wilde_image_6_.jpg
http://origin.aintitcool.com/images2007/wilde2.jpg
kyllä sen näkee
Huoh
Onhan tuo Megan tollanen Hollywoodin muottiin sopiva "virheettömän kaunis" nainen. Tosiasia on kuitenkin että Foxin naamaa ja vartaloa on fiksailtu yhdestä jos toisestakin kohtaa kirurginpöydällä. Kumma juttu että miehet pitää viehättävänä naista joka ei edes ole tyytyväinen itseensä vaan pitää tehdä itsestään jotain mitä ei ole. Muutenkin vaikuttaa melkosen halvalta likalta ja ilmeisesti sen kuvan haluaa antaakin itsestään. Niinhän se on että tyrkyt saa kyllä huomiota. Eli ei muuta kun turpaan vaan ja onnea!
hieno maailma
dfs
mitä vitun väliä jos on leikelty jos näyttää ihan vitun hyvältä plus ei todellakaan näytä miltään leikellyltä joten vaikea uskoa noita kommentteja, megan planeetan kuumimpia misuja
asfgds
juuuups
tuo megan on sitä maailman seksikkäintä titteliään niin täynnä että alkaa jo vähän todellisuus unohtua! hei siis mä voin poseerata näin koska oon maailman seksikkäin... huoh!
hgdkjfxvliufrgdj
NO WAY!
hyi saatana minkä näkönen Olivia Wilde no nykyään!! megan niin paljon kauniimpi!!!!
<333
X
MUISTATHAN, ETTÄ OLET VASTUUSSA OMASTA KIRJOITUKSESTASI JA SEN SISÄLLÖSTÄ. KIRJOITTAJAA
SITOO SUOMEN LAKI. LAKIA RIKKOVA KIRJOITTAJA VOI JOUTUA OIKEUDELLISEEN VASTUUSEEN.
|
ILMOITUS
|














