Julkkiskuvat

Linnan juhlat 2009: Urheilijoiden iltapukukimara!

8.12.2009 14:38 / HANNA JUNTTO, KUVAT AOP
Kuka naisurheilijoista oli Linnan kuningatar? Entä kenen asu floppasi? Miten sinä olisit pukenut heidät? Kommentoi!
4457_AINOKAISASAARINEN.jpg
ihan kuin
hääpuku toi valkonen ei sovi ilta puvuks
näin on!!!!!!!!!!!!!!!!!
Keitä
Mikäs pariskunta tuon Laine-Näätäsen perässä tulee?
Kiinnostaa kovasti
huoh
Hanna-Mari lihaksikas? Hemmetin ärsyttävä ja itteensä täynnä. Eikä edes ole saavuttanut aikoihin mitään. Miksi Mikko Salo, maailman kovakuntoisimman-tittelin voittaja 2009 ollut linnassa?? Sitten on kuitenkin näitä turhia läskilaihoja vaikka muille jakaa. Taitaa Tarja suosia naisia HIEMAN enemmän kun miehiä. Feminismiä jälleen kerran sanon minä.
man4
on nähty
Tämä olarin tyttö oli varsinainen tyrkky! tyylistä ei voi sanoa kuin ettei nyt olla kilpailuissa,puku oli kopio urheilusausteista.ei näyttävyyttä!harmi
harmiarmi
Tuon uimarin puku minusta nätein
Mihinkäs häihin Aino- Kaisa luuli menneensä eli olisi saanut olla toisen värinen. Kauheita tuon Pirjon ja tämän mikälie Olarin valmentajan puku. Lauralla oli ihan ok puku.
N76
Hyvä Aino -Kaisa
Hollolan Aino-Kaisa oli todella tyylikäs
Miksu.............
aino-kaisa
Aikun puku tyylikäs ja elegantti. Se joka pukua sanoo hääpuvuksi, on vanhoillinen
hyvä aino
Aino-Kaisa = kaunein
Aino-Kaisa on todella kaunis ja tuo puku koko illan kaunein.
ms
Hanurista
Näätäsen perässä näyttää tulevan homopariskunta.
Kaikki kans linnaan pääsee
ovo
oi, ihana anneli(:
gymnastic
Lisää kommentti artikkeliin:

"Linnan juhlat 2009: Urheilijoiden iltapukukimara!"






X MUISTATHAN, ETTÄ OLET VASTUUSSA OMASTA KIRJOITUKSESTASI JA SEN SISÄLLÖSTÄ. KIRJOITTAJAA SITOO SUOMEN LAKI. LAKIA RIKKOVA KIRJOITTAJA VOI JOUTUA OIKEUDELLISEEN VASTUUSEEN.