One Direction -yhtyeellä vaatimaton vastaanotto lentokentällä - kuvat!

Supersuosuttu poikabändi One Direction eli Niall Horan, Liam Payne, Harry Styles ja Louis Tomlinson saapuivat kello kuuden aikoihin lauantaina (27.6.) Helsinkiin. Yhtye saapui Suomeen vain muutamaa tuntia ennen kuin heidän oli tarkoitus nousta Olympiastadionin lavalle.

Yhtye saapui Helsinki-Vantaan lentokentälle kahdella yksityiskoneella kotimaastaan Englannista. Louisin sisko Lottie Tomlinson saapui seuraamaan veljensä Euroopan-kiertueen viimeistä esiintymistä.

Laulaja Louisin sisko Lottie kuvassa oikealla.
Yhtye kurvasi kentältä mustilla Mersuilla suoraan stadionille. Seiskan tietojen mukaan yhtye lähtee Suomesta heti keikkansa jälkeen.


Yllättäen megabändiä ei ollutkaan jo kentällä vastassa liuta innokkaita faneja. Paikalle oli saapunut vain muutama saksalaisfani ja suomalaisihailija. Hysteria kävi kuitenkin kuumana stadionilla. Osa faneista leiriytyi stadionin edustalle jo tiistaina.
KUVAT: M.TUBLI-PHOTOS/TJV-PHOTOS