Huhhuh, mitkä bikinikaksoset! Missi Essi Unkurin teinivuodet ovat ohi - Beata Papp julkaisi synttärien kunniaksi kuuman poreallaskuvan!

Essi ja Beata
Mainos
Mainos päättyy

Viime vuoden Miss Suomi -finalistit Essi Unkuri ja Beata Papp ovat kuin paita ja peppu.

MISSIKAUNOTTARET BEATA PAPP JA ESSI UNKURI ALOITTIVAT TUBETTAMISEN - PÄÄSTIVÄT KATSOJAT HETI SÄNKYYNSÄ: MEILLÄ EI OLE MITÄÄN RAJOJA!

Beata julkaisi ystävänsä 20-vuotissyntymäpäivän (16.5.) kunniaksi seksikkään kuvan porealtaasta. Otoksessa kaveruksen poseeraavat ammeessa tismalleen samanlaisiin bikineihin sonnustautuneina, Pikku Myy -henkiset nutturat päässään.

KATSO MYÖS: OHHOH, MIKÄ ROMANSSIHUHU! CHEEKIIN YHDISTETTY MISSI BEATA PAPP TREFFAILEE NYT MYÖS PIKKU G:TÄ!

Kun tää kuva otettiin, en olis pystyny ees kuvittelemaan mitä kaikkee tullaan yhdessä kokemaan. Paljon paljon onnea rakkain @essiunkuri  Tänään juhlitaan, hän hehkutti postauksessaan sydänemojien kera.

Mainos
Mainos päättyy

Essi puolestaan tarkentaa omassa Instagram-profiilissaan vauvakuvan kera, että tänään on syntymäpäivän lisäksi myös hänen nimipäivänsä.

SINKKU MISSIKAUNOTAR ESSI UNKURI, 19, SAA MIEHILTÄ HÄRSKEJÄ VIESTEJÄ: SAI 10 000 EURON TARJOUKSEN TREFFEISTÄ!

Jaahas, se ois nyt sit vissiin tämänkin neidin teinivuodet lusittu. Alkaaks tästä nyt sit ne aikuistenoikeet jutut? Saapa nähdä Uskomattomat 20 vuotta takana. En malta odottaa mitä kaikkea seuraavaksi on luvassa! Tämä kuva on otettu tasan 20 vuotta sitten #nimipäivä #syntymäpäivä #20

Seiska onnittelee kaunotarta!

Mainos
Mainos päättyy
Ladataan