Amanda Harkimon, Suvi Pitkäsen ja BB-Tian känniörvellys herätti yöllä pahennusta Helsingin keskustassa: ”Amanda maassa nelinkontin” – kuva!

Suvi Pitkänen ja Amanda Harkimo häiritsivät käytöksellään.
Mainos
Mainos päättyy

Kohukaunottaret Amanda Harkimo (kuvassa istualtaan), Suvi Pitkänen (selin) ja Tia Kiuru herättivät naapureissa pahennusta, kun he örvelsivät kadulla Astoria-juhlasalin edessä Helsingissä.

Suvi Pitkänen ja Amanda Harkimo karkasivat ulkomaille - wau, mitä bikinikissoja!

Amanda Harkimo, Suvi Pitkänen ja Tia Kiuru herättivät pahennusta.

– Juhlakunnossa olleiden naisten metakka kaikui naapuritaloihin. Välillä Amanda oli maassa nelinkontin, ja myös painava tuhkakuppi oli kaadettu, naapurit paheksuvat.

Tia nousi julkisuuteen osallistuttuaan Big Brotheriin vuonna 2011. Hän ei viihtynyt BB-talossa ja jätti leikin kesken vain muutaman päivän jälkeen. Lyhyeksi jääneen Big Brother -taipaleensa jälkeen Tia nähtiin muun muassa Viidakon tähtöset -ohjelmassa.

Mainos
Mainos päättyy

18-vuotias Tia Kiuru bikinikuvassa yhdeksän vuotta sitten – hurja muodonmuutos!

Mainos
Mainos päättyy
Ladataan
Amanda Harkimon, Suvi Pitkäsen ja BB-Tian känniörvellys herätti yöllä pahennusta Helsingin keskustassa: ”Amanda maassa nelinkontin” – kuva!